Зеленський: Артилерія і снаряди у великій кількості – найбільш потрібні Україні

Фото: Радіо Свобода

Артилерія і снаряди у великій кількості є пріоритетною військовою потребою України у війні, щоб зупинити Росію.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції з президентом Латвії Егілсом Левітсом у Львові в п’ятницю, пише Інтерфакс-Україна.

«Артилерія – це номер 1 із того, що нам потрібно. Як системи, так і амуніція, а також снаряди у великій кількості, щоб зупинити Росію. Не стріляти по їхній території, а щоб їх викинути з нашої», – зазначив Зеленський.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що необхідно Україні зробити, щоб прискорити постачання зброї для ЗСУ, глава держави зазначив: «Публічно говорити про те, чого нам не вистачає».

Крім того, за його словами, держави, які допомагають Україні, можуть також абсолютно публічно підтримувати постачання тієї чи іншої зброї.

«Також і про літаки. Дефіцит із літаками – розпочати тренування. Ми проговорили це і маємо підтвердження з боку Великої Британії, Польщі. Сьогодні говорили, де наші партнери з Латвії, і також Литви, і Естонії можуть нам допомогти в тренувальних місіях. Нам потрібні літаки. Просто не говорити і щось там обіцяти, а просто навчати наших хлопців і передавати літаки», – сказав він.

Говорячи про ситуацію з постачаннями танків, Зеленський висловив упевненість у тому, що Україна незабаром отримає свою танкову армію. Прискорити цей процес зможе постійне покриття дефіциту в техніці з боку партнерів.

«Хай там як, ми отримаємо танкову армію. Абсолютно впевнений у цьому. Ми вже бачимо, як наші Збройні сили, наші хлопці навчаються. Скоро все буде. Але, водночас, є відповідний дефіцит. Закривати (допомогою партнерів) просто всі ці дірки – постійний дефіцит – ось що може нам допомогти. І вірити в перемогу, як віримо ми. І тоді ми переможемо», – резюмував президент.

оренда квартири Львів

Новини