Зеленський: Данілов переводиться на новий напрямок

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів, що продовжив перезавантаження управління Україною, зокрема переводить на інший напрямок Олексія Данілова. Призначений секретар РНБО Олександр Литвиненко поєднає свій досвід керівництва Службою зовнішньої розвідки України із завданнями, які стоять перед Радою нацбезпеки.

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненнію

«Сьогодні продовжив перезавантаження системи управління нашою державою. Є кадрові заміни. Я вдячний Олексію Данілову за роботу на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Він переводиться на інший напрямок. Про це пізніше. Новим секретарем РНБО я призначив Олександра Литвиненка – він поєднає свій досвід керівництва Службою зовнішньої розвідки України із завданнями, які є перед Радою нацбезпеки і оборони. Новим керівником зовнішньої розвідки став Олег Іващенко, він має відповідний досвід».

Зеленський наголосив, що загалом очікує зміцнення стратегічних можливостей нашої держави прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави.

«Зміцнення України й оновлення нашої державної системи на всіх напрямах буде продовжене».

оренда квартири Львів

Новини