Зеленський: Додамо сил на Харківські напрямки і по всій лінії кордону

Фото: ОП

Україна додасть сил на Харківські напрямки, а також по всій лінії державного кордону, і по всій лінії фронту. Завдання незмінно знищувати окупанта, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри.

Про це у своєму вечірньому зверненні розповів президент Володимир Зеленський.

«Головне – Харківщина. Російські війська сьогодні спробували розширити операції проти України. Ми розуміємо обсяг сил окупанта, бачимо його задум. Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту.»

«Додаємо наших сил на харківські напрямки. І по лінії нашого державного кордону, і по всій лінії фронту ми будемо незмінно знищувати окупанта саме так, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри.»

Президент Зеленський розповів, що сьогодні йому і вранці, і ввечері доповідав головнокомандувач Олександр Сирський, усе необхідне для захисту наших позицій буде забезпечено.

Глава держави наголосив, важливо, щоб партнери підтримували наших воїнів і українську стійкість вчасним постачанням. Справді вчасним. Пакет, який дійсно допомагає, – це привезена в Україну зброя, а не лише оголошення пакета.

Зеленський також згадав, про рішення президента Байдена про допомогу Україну.

«Це і артилерія, протитанкова зброя, техніка й ППО. Те, що потрібно. Дякую. Працюємо над логістикою, щоб уся зброя якнайшвидше показала себе на фронті.»

оренда квартири Львів

Новини