Зеленський дорікнув країнам Центральної Азії за неучасть у Саміті миру: Це слабкість

Скрин з відео: ОП

Президент Володимир Зеленський вважає слабкістю неучасть країн Центральної Азії в Саміті миру і закликає їх приєднатися, навіть із особливою думкою.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю представникам центральноазійських медіа, повне відео якого опублікувала в неділю пресслужба президента, пише Українська правда.

«Ми робимо Саміт миру, робимо якісь кроки. Вони, як у маленької дитини – нестійкі, але важливо, щоб їх підтримували. Це правильні кроки, і вони точно вперед, точно до миру, точно не до війни. Ми запрошуємо всіх лідерів, які раніше за одним столом не сиділи, у кожного свої інтереси, хтось вводив санкції, хтось не вводив.

Ми запросили всіх, так само, як і лідерів Центральної Азії. Ми всіх запрошуємо і хочемо бачити на цьому саміті. Що тут страшного? Тут страшно тільки одне – що не буде Путіна. Все. Чи може Путін через це танками поїхати на одну з країн Центральної Азії? Через це – ні, цього мало. Тоді чого бояться ті, хто не приєднується? Бояться втратити щось, бояться втратити відносини з сьогоднішнім Кремлем».

Зеленський закликав журналістів центральноазійських ЗМІ уявити ситуацію, що одна з їхніх країн перебуває в ситуації України, і уявити ставлення цієї країни до тих, хто не підтримує або «не приєднується».

«Уявіть собі, що ви на самоті у війні проти неважливо якого агресора. Мені здається, це слабкість», – сказав він.

«Ми хотіли б, щоб лідери центральноазіатських країн були обов’язково, щоб вони підтримали саму подію. Я навіть не проти, якщо вони скажуть: «У нас своє бачення». Ну добре, своє – але скажи його», – закликав Зеленський.

оренда квартири Львів

Новини