Зеленський мав тривалу і предметну розмову з Орбаном

Фото: Зеленський, Твіттер

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час телефонної розмови обговорили Глобальний саміт миру, який відбудеться у Швейцарії та співпрацю в торгівлі, енергетиці, логістиці.

Про це президент Зеленський обговорив у Твіттер.Зокрема, президент України назвав розмову з Орбаном тривалою та предметною. Він запросив його на саміт миру. За словами Зеленського, позиція Угорщини важлива для України з точки зору наближення миру та нашої спільної регіональної безпеки.

Президент Зеленський також наголосив на зацікавленості України в добросусідських відносинах з «Угорщиною, а також у розвитку співпраці в торгівлі, енергетиці, логістиці.

Ми скоординували подальші кроки для взаємовигідного вирішення всього комплексу двосторонніх питань. Також обговорили інтеграцію України в ЄС.

Впевнений, що швидкий вступ України до ЄС піде на користь обом нашим державам.»

Своєю чергою речник Орбана Берталан Хаваші, якого цитує агентство MTI, розповів, що в ході розмови «були розглянуті всі важливі елементи угорсько-українських відносин. Головною темою зустрічі було питання війни і миру».

Він не уточнив, що саме обговорювали лідери, однак зазначив, що Орбан сказав Зеленському, що Угорщина готова сприяти всім ініціативам і зусиллям, які призведуть до миру, і що вони продовжать переговори.

оренда квартири Львів

Новини