Зеленський: Маємо дзеркально відповідати на всі російські загрози та виклики

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів про виробництво української зброї та перспективи дзеркально відповідати на всі російські загрози та виклики.

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Кілька речей за цей день. Провів тривалу нараду з військовими: головком Сирський, керівник Генерального штабу Гнатов, міністр оборони також був, Умєров. Питання планування наших дій, наша готовність відповідати на російські удари, на їхні погрози, а також діяти превентивно, і це означає – збільшувати виробництво наших дронів, наших ракет. Я вдячний усім, хто працює саме заради цього.»

За словами Зеленського, уже сотні українських компаній дають результати для Сил оборони України, і буде більше. Зокрема, зараз максимально залучається підприємницька сила до виробництва зброї. Також найближчим часом готуються і нові домовленості з нашими партнерами у Європі – для інвестицій саме в українське виробництво. Йдеться передусім про виробництво саме безпілотного та далекобійного елемента – усього того, що дає змогу контролювати ситуацію на фронті, дає змогу берегти життя наших воїнів і діяти на значну відстань.

«Звісно, публічно ми не можемо говорити про наявні плани, про наші можливості, але перспектива зрозуміла – дзеркально відповідати на всі російські загрози та виклики. Вони там, у Росії, повинні відчувати чітко наслідки від того, що роблять проти України. І це буде. Ударні дрони, перехоплювачі, крилаті ракети, українська балістика – це ключові елементи. Все маємо виробляти.»

Новини