Зеленський на Донеччині: Будуть висновки щодо профільних урядовців, які не були тут пів року і більше

Скрин з відео: Зеленський, Телеграм-канал

Президент Володимир Зеленський прибув сьогодні на Донеччину і заявив, що після повернення, у Києв, зробить відповідні висновки, адже деякі профільні урядовці не були тут по пів року і більше.

Про це йдеться у дописі Зеленського у соцмережах.

«Донеччина. Разом із нашими воїнами, разом із головкомом Сирським та новим командувачем Об’єднаних сил генералом Гнатовим. Представив сьогодні офіційно Андрія Гнатова всім, хто відповідає за оборону на Донеччині. Заслухали доповіді безпосередньо з позицій.

Був радий особисто побачити і подякувати нашій 110-й бригаді та 47-й бригаді – абсолютно героїчні, результативні хлопці. Подякував і нашим бойовим медикам.»

Зеленський повідомив, що провів на Донеччині нараду щодо безпеки та підтримки людей. На ній було піднято багато питань: і щодо забезпечення життя – вода, соціальні питання, евакуація, і щодо допомоги обороні, і щодо відновлення житла.

«І буде окрема розмова в Києві, зокрема з урядовцями, які повинні бути і тут, і в інших місцях поблизу фронту – у складних громадах, де людям потрібні негайні рішення. Рішення, яких просто із Києва не видно. І був здивований, що деякі профільні урядовці не були тут по пів року і більше. Буду робити щодо них відповідні висновки.»

оренда квартири Львів

Новини