Зеленський: На фронті не патова ситуація, ми не маємо права опускати руки

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою.

Про це він сказав у суботу на пресконференції з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, коментуючи статтю в журналі The Economist головкома ЗСУ Валерія Залужного, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як Росія кидає наче м’ясо своїх людей, ніхто не хоче», – заявив він.

Раніше Залужний заявив про досягнення «глухого кута» на фронті та перехід до позиційної війни, в якій, на його думку, Україна не матиме переваги.

«Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку», – сказав Зеленський.

Зеленський нагадав, що минулого року всі вважали, що ми в патовій ситуації. «Кілька військових хитрощів, і ви пам’ятаєте, Харківський регіон було звільнено», – сказав він.

«Ми не маємо права опускати руки. Яка альтернатива? Що, треба віддати третину нашої держави? Це ж буде тільки початок. Ми ж знаємо, що таке заморожений конфлікт, ми вже для себе зробили висновки», – сказав Зеленський.

«Треба більше працювати з партнерами щодо ППО, розблокувати небо, дати можливість нашим бійцям провести наступальні дії», – сказав Зеленський.

оренда квартири Львів

Новини