Зеленський на Ставці доручив пришвидшити постачання зброї від партнерів, особливо ППО

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський на черговій Ставці верховного головнокомандувача заслухав звіт щодо готовності фортифікаційних рубежів та ситуації на фронті. Він також доручив міністру оборони Рустему Умєрову доручив ужити всіх можливих заходів для скорочення строків надходження зброї від партнерів.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Була доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо графіків надходження зброї від партнерів у межах оприлюднених пакетів допомоги. Доручив ужити всіх можливих заходів для скорочення строків. Особливо це стосується постачання засобів ППО для захисту людських життів та енергетичної інфраструктури.»

Також президент заслухав великий звіт щодо ступеня готовності фортифікаційних рубежів у прикордонних регіонах та на напрямках активних бойових дій. Його представили прем’єр-міністр Денис Шмигаль і голова Державної служби спеціального транспорту Олександр Яковець.

Окрім того, головком Олександр Сирський доповів про поточну ситуацію на фронті та організацію ротації підрозділів для відновлення. Обговорили темпи та потреби при комплектуванні нових бригад.

«Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін відзвітував щодо поточних темпів виробництва дронів і засобів РЕБ та забезпечення ними фронту, а також засобів радіоелектронної боротьби для прикриття важливих об’єктів.»

оренда квартири Львів

Новини