Зеленський на зустрічі з Блінкеном: Ми дуже потребуємо двох Patriot для Харкова й області

Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном наголосив, що для захисту Харкова і області необхідно два додаткові зенітно-ракетні комплекси Patriot.

Про це пише «Європейська правда».

Зеленський вказав, що протиповітряна оборона – «це найбільший дефіцит для нас і найбільша проблема».

«Наразі ми дуже потребуємо двох Patriot для Харкова й області, оскільки люди там перебувають під атаками і вони дуже непокояться через це», – зазначив він.

Своєю чергою Блінкен вказав, що наразі Україна переживає «важкі часи», але узгоджена у США допомога «зараз перебуває в дорозі», а деякі засоби для оборони ще будуть доставлені.

Держсекретар США переконаний, що ця допомога матиме вирішальне значення для боротьби України проти російської агресії, що триває.

«І ми рішуче налаштовані, як і багато інших партнерів України, щоб переконатися, що ви досягнете успіху на полі бою», – підкреслив він.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок, 14 травня, розпочав свій візит до України. В ході візиту у нього заплановані зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

У Білому домі розповіли, що працюють із союзниками над тим, щоб поставити Україні більше батарей Patriot.

оренда квартири Львів

Новини