Зеленський нині у Стокгольмі на третьому саміті Україна – Північна Європа

Фото ілюстративне: ОП

Президент Володимир Зеленський сьогодні відвідає Стокгольм, де візьме участь на третьому саміті Україна – Північна Європа. За його словами, там він підпише одразу три безпекові угоди, які зафіксують прогнозовану оборонну й іншу різнобічну підтримку України

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Сьогодні я в Стокгольмі на третьому саміті Україна – Північна Європа. Наші ключові пріоритети: ППО для України – маємо забезпечити більше систем, спільні оборонні виробництва – та забезпечення наших воїнів зброєю, а також наша глобальна робота заради примусу Росії до миру.

Зустрінуся з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном, президентом Фінляндії Александром Стуббом, Прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере, прем’єр-міністром Ісландії Бʼярні Бенедіктссоном. Ми поспілкуємося як у межах саміту, так і у двосторонніх форматах.»

Зеленський наголосив, сьогодні Україна підпише одразу три безпекові угоди, які зафіксують прогнозовану оборонну й іншу різнобічну підтримку на тривалий період.

Також у нього запланована зустріч з королем Швеції Карлом XVI і представниками оборонних компаній.

оренда квартири Львів

Новини