Зеленський обговорив з Сирським, як посилити українських воїнів, особливо на Донеччині

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський обговорив з головномандувачем Олександром Сирським, як посилити українських воїнів у ключових точках фронту і особливо на Донеччині.

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Сьогодні говорив із Головкомом Сирським, зокрема про те, як посилити наших воїнів у ключових точках фронту. І особлива увага зараз – Донеччині. Вдячний усім, хто справді стійкий, хто своєю сміливістю допомагає воїнам на позиціях поруч.»

Президент також наголосив, що українське виробництво має щомісяця відчутніше доповнювати постачання зброї від партнерів, і саме таку мету перед ним ставиться: щомісяця – більше української зброї.

«Дякую кожному й кожній, хто працює на наших оборонних виробництвах – у сотнях компаній, які роблять усе, щоб сила нашої держави зростала. Українська артилерія, українські ракети, наші дрони, українська техніка, українська амуніція, українські системи РЕБ, український софт для оборони – дякую всім, чий внесок допомагає Україні битися. Це щонайменше 300 тисяч працівників і працівниць тільки на тих підприємствах, які безпосередньо належать до сфери ОПК.»

оренда квартири Львів

Новини