Зеленський: Партнери мають допомогти Україні з ППО та дозволити завдавати по РФ превентивні удари

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський закликав партнерів надати Україні достатньо систем ППО для захисту наших міст та дозволити завдавати удару по російській території для превентивного захисту – знищуючи їх до того, як вони почнуть знищувати життя.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента.

За словами Зеленського, багато лідерів, представників держав і міжнародних організацій, громадських діячів висловили співчуття Україні та Харкову, засудили російський терор. Однак важливо, щоб таке засудження привело до цілком справедливих наслідків.

«Щоб нарешті в нас з’явилось достатньо систем ППО для захисту України, наших міст. І щоб у партнерів з’явилась достатня рішучість для превентивного захисту від російських терористів так, як били б по будь-яких інших терористах – знищуючи їх до того, як вони почнуть знищувати життя. Ми бачимо кожну точку концентрації російських військ. Знаємо всі райони запуску російських ракет і бойових літаків. Знищити цю терористичну силу, а отже, врятувати тисячі життів і гарантовано зупинити розширення війни – це суто політичне рішення. Рішення, яке потрібно ухвалити.»

Президент подякував кожному, хто підтримує нас у цьому. Він наголосив, що Україна буде працювати з партнерами заради того, щоб прискорити та збільшити постачання F-16 для України. Це теж додасть нам захисту і від терористичних ударів по наших містах, і від тиску російської армії на фронті.

Володимир Зеленський також розповів, що увесь день сьогодні в Харкові триває розбір завалів на місці влучання російських бомб по гіпермаркету – будівля вщент згоріла. Станом на цей час відомо про загибель 14 людей, однак загальна кількість загиблих може бути більшою – після пожежі потрібні ще додаткові експертизи, додаткова робота, щоб дати повну інформацію про загиблих. Кількість поранених – понад 40.

оренда квартири Львів

Новини