Зеленський під час Ставки заслухав закриту доповідь щодо літаків F-16

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський під час Ставки верховного головнокомандувача заслухав закриту доповідь щодо літаків F-16. Зокрема про кількість у першій партії, терміни отримання, підготовку інфраструктури та персоналу.

Про це Зеленський повідомив у Телеграм.

«Окрема закрита доповідь щодо всього, що стосується літаків F-16. Кількість у першій партії, терміни отримання. Підготовка інфраструктури та персоналу. Уточнили календар подальшого навчання пілотів, техніків та отримання наступних літаків».

Також під Ставки головком Олександр Сирський розповів про останні зміни в оперативній обстановці. Зокрема, ситуацію на всіх основних напрямках, оборонні дії та окремі наступальні операції. Надходження та витрата боєприпасів, ракет, дронів. А про ворога звітував начальник ГУР МО Кирило Буданов.

«Детально розглянули ситуацію на Авдіївському та Південному напрямках. Авдіївка – нова лінія оборони, укріплення рубежів, подальші наміри ворога. Кринки – наші морські піхотинці надійно тримають плацдарм. Ворог спромігся лише на дезінформаційну операцію».

оренда квартири Львів

Новини