Зеленський «під’єднається» онлайн до саміту ЄС, де затверджуватимуть допомогу Україні

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський у форматі онлайн візьме участь у позачерговому саміті Європейського Союзу 1 лютого, де розглядатимуть довгострокову фінансову підтримку України.

Про це розповів високопосадовець ЄС, який спілкувався на умовах анонімності, пише «Європейська правда».

«Щодо Зеленського – так, він під’єднається».

Під час останнього чергового саміту ЄС у грудні очікувалась персональна участь президента України, однак тоді він також долучився онлайн.

За повідомленнями ЗМІ, лідери країн Євросоюзу на саміті в четвер підтвердять свою рішучість продовжувати надавати «своєчасну, передбачувану та стійку військову підтримку» Україні.

Головною темою саміту в четвер у Брюсселі є спроба досягти згоди щодо пакета фінансової допомоги Україні на суму 50 мільярдів євро на чотири роки, який заблокувала Угорщина на попередньому саміті в грудні.

Нагадаємо, голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель заявив, що українцям не слід хвилюватись через можливе послаблення підтримки з боку Євросоюзу.

Німецький канцлер Олаф Шольц сподівається використати саміт ЄС 1 лютого, щоб закликати держави-члени до відправлення Україні більшої кількості зброї.

оренда квартири Львів

Новини