Зеленський після повернення в Україну одразу провів Ставку: детально обговорили виробництво вітчизняних БпЛА

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів у понеділок 17 червня засідання Ставки верховного головнокомандувача, де розглядалися оперативна ситуація на всіх напрямках та динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги. Зокрема, була детальна доповідь щодо виробництва вітчизняних бепілотників усіх типів.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Одразу після повернення до України провів Ставку Верховного Головнокомандувача.Заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича: оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів.

Заслухав звіти керівників усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР та Держприкордонслужби, а також зведення СЗР.»

За словами Зеленського, детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський. Відзвітував щодо всіх типів дронів – повітряних, наземних і морських – та щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

«Напрям активно розвивається – зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане високотехнологічною частиною українського експорту.»

оренда квартири Львів

Новини