Зеленський після повернення в Україну провів Ставку: обговорили ситуацію на фронті та підготовку резервів

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський після повернення в Україну провів Ставку верховного головнокомандувача, на якій обговорили ситуацію на основних напрямках, боротьбу з дронами та стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Після повернення до Києва найперше провів Ставку, щоб отримати всі оновлення щодо змін на полі бою. Заслухав доповідь головкома Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках.

Були доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна: боротьба з російськими «орланами», «ланцетами» й іншими дронами та розвиток власних технологій БпЛА та РЕБ. Ми також визначили пріоритетні напрямки для розміщення очікуваних систем ППО.»

Також, за словами президента, начальник генштабу Анатолій Баргилевич доповів про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів. Голови Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій – про подальше зведення фортифікацій, захист важливих об’єктів, зокрема генерації, та поточний стан забезпечення людей світлом.

оренда квартири Львів

Новини