Зеленський поговорив з головою Військового комітету НАТО про додаткові системи ППО для України

ФотоЖ ОП

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі із головою Військового комітету НАТО адміралом Робертом Бауером обговорив першочергові оборонні потреби України та наголосив на нагальній необхідності додаткових систем ППО для надійного захисту українців від постійних ракетних та дронових атак.

Про це повідомляє Офіс президента.

«Дякую вам за перший візит до України з початку повномасштабної війни. Це серйозний сигнал підтримки для нашого суспільства. Підтримка з боку НАТО та держав – членів Альянсу передусім дуже важлива для морального стану наших бійців і цивільних українців. Ми дуже цінуємо те, що можемо розраховувати на вас», – сказав глава держави.

Зокрема, президент поінформував голову Військового комітету про першочергові оборонні потреби України та окремо наголосив на нагальній необхідності додаткових систем ППО для надійного захисту українців від постійних ракетних та дронових атак.

Володимир Зеленський і Роберт Бауер обговорили можливості для посилення координаційної ролі Альянсу в підтримці України, зокрема у зміцненні наявних оборонних спроможностей, а також у розвитку майбутнього військового потенціалу нашої країни відповідно до стандартів і вимог взаємосумісності НАТО.

Глава держави також окреслив очікування української сторони від цьогорічного саміту НАТО у Вашингтоні.

«Розраховуємо на справедливі оцінки досягнень нашої країни та рішення Вашингтонського саміту, які зможуть наблизити Україну до членства в Альянсі», – зазначив президент.

оренда квартири Львів

Новини