Зеленський поговорив з Майком Джонсоном про допомогу Україні

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський під час розмови зі спікером Палати представників Майком Джонсоном наголосив, що ухвалення допомоги для України критично важливе.

Про це Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«Провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Джонсоном. Подякував йому особисто, обом партіям, американському народу та Президенту Байдену за життєво важливу підтримку України від початку російського вторгнення.

Розповів про ситуацію на полі бою, зокрема про стрімке посилення російського повітряного терору. Лише за минулий тиждень українські міста та громади зазнали ударів 190 ракетами, 140 «Шахедами» та 700 КАБами. Виведена з ладу найбільша українська ГЕС».

Президент наголосив, у цій ситуації швидке ухвалення Конгресом допомоги для України критично важливе. Україна усвідомлює, що в Палаті представників є різні позиції щодо того, як це зробити, але головне – щоб питання допомоги залишалося чинником об’єднання.

Також сторони обговорили необхідність якнайшвидшого перекриття джерел, з яких Росія фінансує свою війну, та використання заморожених російських активів на користь України.

«В цьому ми також розраховуємо на лідерство Конгресу».

оренда квартири Львів

Новини