Зеленський про блокування кордону: визначено наші кроки, вони будуть дуже швидко

Фото ілюстративне: ОП

Президент Володимир Зеленський на селекторній нараді з урядовцями детально розібрали ситуацію щодо блокування українського кордону – визначено наші наступні кроки, вони будуть дуже швидко.

Про це Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«Провів селектор. Сьогодні, окрім щоденних тем, – блокування на польському кордоні.

З урядовцями – віцепрем’єркою Ольгою Стефанішиною, міністрами Дмитром Кулебою, Олександром Кубраковим, Миколою Сольським – детально розібрали ситуацію та визначили наші наступні кроки. Вони будуть дуже швидко».

Зеленський наголосив, лібералізація торгівлі з Європейським Союзом має тривати, і він вдячний чіткій позиції Європейської комісії.

«Має бути міцною і наша єдність заради спільної безпеки й безпеки всіх країн, яким загрожує російська агресія. Ситуативні інтереси не мають права її похитнути».

Також під час селектору прозвучала доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо постачання боєприпасів, зброї, систем РЕБ, дронів. А головком Олександр Сирський розповів про ситуацію по напрямках. Були також зведення ГУР МО та Служби зовнішньої розвідки.

«Ситуація в регіонах: ліквідація наслідків російських ударів, допомога людям, подальша розбудова багаторівневого захисту критичних об’єктів у прифронтових та прикордонних областях.

Дякую всім, хто підтримує людей і захищає життя».

оренда квартири Львів

Новини