Зеленський про допомогу від США: Те, що Путін планує, тепер маємо розвернути проти нього

Фото: ОП

Україні необхідно буде подолати останні пів року, які передували прийняттю позитивного рішення США щодо допомоги Україні та «розвернути» плани Володимира Путіна проти нього самого.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

«Зараз будемо робити все, щоб компенсувати пів року, які минули в дебатах, у сумнівах. Те, що російський окупант зміг за цей час, те, що Путін тепер планує, маємо розвернути проти нього. Всі його дії на фронті, усі його удари по нашій енергетиці та інфраструктурі, увесь його терор проти наших міст і сіл – усе це повинне мобілізувати нас, кожного у світі, хто справді цінує життя, на більший тиск на Росію. Дуже важливо, щоб усі наші домовленості з президентом Байденом були реалізовані на сто відсотків. Дякую, Америко.»

За словами Зеленського, цими днями українська сторона вже максимально активно працювала з американськими друзями – на всіх рівнях, – щоб оперативно наповнити пакет допомоги від Сполучених Штатів саме такою зброєю, яка потрібна нашим воїнам.

«Від «атакамсів» і артилерії, від протитанкової зброї та ракет для «хаймарсів» до необхідної ППО й техніки.»

«Я вдячний Президенту Байдену, Конгресу, усім американцям, які відчувають, що потрібно вибивати землю з-під ніг у Путіна, не підкорятися йому, і лише так буде справді менше загроз свободі. Разом ми можемо це забезпечити. Дякую всім американцям на оборонних підприємствах, кожному штату, який виробляє зброю, яка зараз реально захищає демократію та наш спосіб життя.»

оренда квартири Львів

Новини