Зеленський про саміт НАТО у Вашингтоні: Мають бути хороші речі, в тому числі щодо ППО

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо саміту НАТО, який стартує вже наступного тижня і у Вашингтоні та анонсував «хороші речі» для України, зокрема, щодо ППО.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Провів сьогодні і тривалу нараду щодо саміту НАТО у Вашингтоні, який відбудеться вже наступного тижня. Саміт повинен стати сильним – сильним для України та всіх наших партнерів. Відбудеться й засідання Ради Україна – НАТО. Працюємо над деталями нових рішень і нових документів, які підпишемо з партнерами. Мають бути хороші речі, в тому числі щодо ППО.»

За словами президента, також підготовлена і нова сильна безпекова угода для України. Вона гарантуватиме нашу безпеку до вступу України в НАТО.

Також Володимир Зеленський розповів про засідання Ставки.

«Тривале було засідання, і серед основного в доповідях сьогодні дрони і РЕБ. Виробництво в Україні, фінансування, постачання і застосування. Вся конкретика, від найбільш затребуваних на фронті, зокрема FPV. Звичайно, максимум уваги і нашим далекобійним дронам. Заслухали командувача Сухаревського, віцепремʼєр-міністра Федорова, міністра стратегічних галузей Камишіна, командувача Повітряних сил Олещука – ухвалили дуже важливі рішення. Час покаже ці рішення на фронті.»

Також міністр оборони України Умєров доповів деталі поїздки в Сполучені Штати, щодо перемовин, а головне, реалізації тих оборонних пакетів, які оголошені вже, але ще не поставлені в Україну.

Окрім того головнокомандувач Олександр Сирський доповів щодо ситуації на основних напрямках. Найбільше боїв на Покровському напрямку, на нашій Донеччині, «але кожен напрямок зараз зміцнюємо, від Харківщини до південних.»

оренда квартири Львів

Новини