Зеленський про Трампа: Буду щасливий, якщо хтось покаже, як закінчити війну за 24 години

Фото: BBC

Президент Володимир Зеленський заявив, що хотів би почути план кандидата у президенти США Дональда Трампа щодо закінчення війни в Україні за 24 години, і якби цей план був дієздатний, то він би був щасливим, бо знає ціну, яку щодоби платять українці.

Про це Зеленський розповів в інтервʼю німецькому телеканалу ARD, пише Українська правда.

Журналіст нагадала, що Трамп заявляв, що у випадку перемоги на виборах він зможе закінчити війну в Україні за 24 години, а Зеленський на це кликав його до Києва і говорив, що за 24 хвилини пояснить американцю, що це не так. Журналіст запитала, чи довіряє президент України Трампу «хоча б на 24 секунди».

«Ну, я поспілкуюсь з ним. І ви знаєте мене, що я людина абсолютно відверта і я точно зможу це сказати після зустрічі. І я скажу вам чесно − якщо його формат або його формула призведе до миру, і йому справді достатньо 24 години, то я буду дуже щасливим президентом. Дуже щасливим. Тому що я знаю, скільки за одну добу ми втрачаємо людей. Я знаю, скільки це коштує. Тому я буду щасливий, якщо хтось покаже, як закінчити війну за 24 години. Хто знає».

Він додав, що не розмовляв про це з Трампом. Остання його розмова з ним була тоді, коли Трапм був президентом США.

Нагадаємо, колишній президент США раніше не раз говорив, що має «план» із забезпечення миру в Україні протягом 24 годин у разі повернення на найвищу посаду.

У листопаді 2023 року Володимир Зеленський пропонував Трампу приїхати в Україну. Але Трамп відмовився, пославшись на «конфлікт інтересів» із чинною адміністрацією Джо Байдена.

Після перемоги на праймериз у штаті Айова в середині січня Трамп знову повторив, що в разі перемоги на виборах «дуже швидко» завершить війну.

А президент Володимир Зеленський вкотре запросив його в Україну.

В Адміністрації Путіна заявили, що у них немає розуміння, як експрезидент США Дональд Трамп міг би зупинити російську агресію проти України, а також, що жодних контактів російських дипломатів з американським політиком із цього приводу не було.

оренда квартири Львів

Новини