Зеленський про Трампа: Не думаю, що він розуміє, що Путін ніколи не зупиниться

Фото: росЗМІ

Президент Володимир Зеленський вважає, що ймовірний кандидат у президенти США Дональд Трамп не розуміє цілей Владіміра Путіна у війні проти України й тому виступає проти подальшої допомоги Києву.

Про це заявив  Зеленський в інтерв’ю CNN, повідомляє «Європейська правда»

За словами голови держави, він що «не розуміє, як Дональд Трамп може бути на боці Путіна». «Це неймовірно», – додав він.

На думку Зеленського, Трамп не розуміє цілей російського президента і «не знає» його.

«Я знаю, що він зустрічався з ним… але він ніколи не воював з Путіним. Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи… Я краще розумію. Я не думаю, що він розуміє, що Путін ніколи не зупиниться», – наголосив президент.

Він вважає, що в разі, якщо Трамп вирішить підтримати Росію, а не Україну, в нинішній повномасштабній війні, то буде «проти американців».

За даними ЗМІ, в разі перемоги на президентських виборах у США Трамп збирається «зменшити зобов’язання» перед деякими членами НАТО, а також планує підштовхувати Україну і Росію до переговорів.

У листопаді Володимир Зеленський вже пропонував Трампу приїхати в Україну. Але Трамп відмовився, пославшись на «конфлікт інтересів» із чинною адміністрацією Джо Байдена.

Після цього Зеленський не раз пропонував Трампу знову приїхати, зокрема й на лінію фронту.

оренда квартири Львів

Новини