Зеленський про відбудову України: Уже зараз відомо, які кроки в якому таймінгу та якими силами робити

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна готується до Конференції з відновлення країни, яка вже наступного тижня відбудеться в Лондоні. За його ключовий український принцип – простий і справедливий, а саме: жодної руїни в Україні не залишиться. Уже зараз відомо, які кроки в якому таймінгу та якими силами потрібно зробити.

Про це президент заявив у своєму вечірньому зверненні.

«Не лише сьогодні, а й протягом усього тижня дуже предметно готуємося до Конференції з відновлення України, яка вже наступного тижня відбудеться в Лондоні. Це буде вагомий захід, дуже представницький, який об’єднає і політичні, і бізнесові зусилля заради відновлення нашої країни та нормального життя наших людей. Ключовий український принцип – простий і справедливий, а саме: жодної руїни в Україні не залишиться. Все відбудуємо, все відновимо, і вже точно знаємо, які кроки в якому таймінгу та якими силами потрібно зробити, щоб перемогти російську агресію й нашою відбудовою».

За словами Зеленського, коли руїни зникають, то програє не просто агресор, а сама ідея агресії. І це буде.

Президент зазначив, що готуючись до цієї лондонської конференції, проводимо тривалі й глибокі підготовчі наради – всі потрібні державні інституції залучаються, різного рівня.

«Робимо все, щоб під наше бачення, українське бачення – як і завжди, змістовне – був підготовлений і відповідний рівень міжнародних домовленостей».

оренда квартири Львів

Новини