Зеленський: Продовжимо домовлятися, аби мати рішення щодо ударів по інфраструктурі та аеродромах РФ

Фото: ОП

Україна у найближчі тижні продовжить комунікацію з партнерами, щоб отримати необхідні сміливі рішення, які завдавати ударів по російській військовій інфраструктурі та військових аеродромах.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський нагадав, що сьогодні в Харкові сталося ще одне влучання російської керованої авіабомби. Був уражений поштовий термінал, відомо про десятьох поранених, одна людина, на жаль, загинула.

«І ці їхні бомби – одна з ключових основ путінської здатності воювати. Чим швидше світ допоможе нам розібратись із російською бойовою авіацією, що запускає ці бомби, чим швидше ми зможемо завдати ударів – цілком справедливих, до речі – по російській військовій інфраструктурі, по російських військових аеродромах, тим ближче буде мир. Справжній мир.»

Президент України наголосив, світ має достатню силу, щоб примусити Росію до миру.

«І зокрема в захисті Харківської області від російського наступу ми довели, що рішучість партнерів дійсно допомагає. Удари по російському прикордонню допомогли захистити життя. Так само допоможуть і подальші рішення – сміливі рішення, які повинні бути, яких ми потребуємо і про які говоримо з нашими партнерами. Найближчими тижнями продовжимо комунікацію, щоб отримати необхідні рішення.»

оренда квартири Львів

Новини