Зеленський провів енергетичну Ставку: ухвалено кілька закритих рішень

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів у п’ятницю засідання Ставки верховного головнокомандувача, єдиною темою якої була енергетика; ухвалено кілька закритих рішень.

Про це йдеться у повідомленні Зеленського у соцмережах.

«Ставка. Єдина тема сьогодні – енергетика. Усі доповіді присвячені ліквідації наслідків російського злочинного обстрілу. Харків та область, Запоріжжя, Дніпро, Хмельницький та область, Кривий Ріг, Сумщина, Полтавщина, Одещина, Вінниччина, Франківщина та всі постраждалі міста й громади».

Зокрема, президент заслухав звіти про перебіг відновлювальних робіт, підключення будинків до світла, води й тепла. Забезпечення людей тимчасовим житлом та всією необхідною допомогою.

Голови правління «Укренерго» Володимир Кудрицький та «Нафтогазу» Олексій Чернишов доповіли про стан енергосистеми й першочергові кроки щодо її зміцнення та подальшого захисту. А головком Олександр Сирський і командувач Повітряних сил Микола Олещук – про роботу ППО в ці два непростих дні.

Зеленський повідомив, що Ставка ухвалила кілька закритих рішень. Але по-справжньому захистити Україну, за словами президента, може лише рішення наших партнерів надати достатню кількість сучасних систем ППО.

«Працюємо щодня й за цим напрямом».

оренда квартири Львів

Новини