Зеленський провів нараду щодо американського напрямку політики України

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів кілька нарад щодо міжнародної роботи. Зокрема, вони стосувалися Євросоюзу і повноправного членства України більш стратегічну – щодо американського напрямку нашої політики.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Провів кілька нарад щодо нашої міжнародної роботи. Перше – Євросоюз. Наступні кроки в напрямку повноправного членства. Вчора Єврокомісія схвалила переговорну рамку. Далі очікуємо рішення європейських лідерів щодо затвердження. І буде важливим і для України, і для всієї європейської спільноти – важливим та сильним сигналом – зробити все для початку переговорів уже під час бельгійського головування в першому півріччі цього року».

Інша нарада – більш стратегічна – щодо американського напрямку політики України. Про те, як дати більше правильних імпульсів нашій роботі з партнерами та спільному тиску на російську державу протягом усього цього року.

«Перемогти тут, в Україні, у цьому протистоянні з російським терором – це питання виживання для демократичних систем, це питання взагалі того, на що здатні демократії. Україна здатна захистити себе – за достатньої підтримки. А захистивши себе, ми зможемо гарантувати, що жоден інший міжнародний злочинець не спокуситься агресією, як Путін».

оренда квартири Львів

Новини