Зеленський провів спецнараду на базі РНБО і Ставки: обговорили протидію КАБам

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів спеціальну нараду, на якій обговорив протидію російським керованим бомбам. Україні потрібні системи й тактики, які дадуть змогу захищати наші позиції, міста й громади від цих бомб.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента.

«Провів нараду – спеціальну – на базі РНБО та Ставки. Секретар РНБО Литвиненко, начальник Генштабу Баргилевич, віцепремʼєр-міністр Федоров, Мінстратегпром – Камишін. Щодо нашого, українського, виробництва РЕБ, дрони, наша ракетна програма, наша протидія російським керованим авіабомбам. Складна тематика, і якщо щодо РЕБ, дронів, ракетної програми ми бачимо хороші тенденції, то з протидією російським бомбам ще треба дуже багато зробити. Деталі сьогодні обговорили. Альтернатив не може бути – Україні потрібні системи й тактики, які дадуть змогу захищати наші позиції, наші міста й громади від цих бомб. Це зараз фактично основний інструмент російського терору й просування окупанта.»

Також президент Зеленський розповів, що говорив сьогодні і з генералом Олександром Сирським – щодо фронтової ситуації. Зокрема, доповідь головнокомандувача була вранці і от нещодавно.

За його словами, напрямки основних боїв не змінились. Це передусім Покровський та інші донецькі напрямки. Також Купʼянський напрямок на Харківщині. Максимум уваги зараз – усьому прикордонню, і не лише у Харківській області, але й також на Сумщині.

«Завдання для наших підрозділів, загалом для Сил оборони теж незмінне. Ми маємо якнайбільше завдавати втрат окупанту, і я дякую кожному воїну, кожному солдату й командиру, які дійсно влучні, які дійсно забезпечують нам усім, усій нашій державі, необхідні результати.»

оренда квартири Львів

Новини