Зеленський провів Ставку: обговорили прикриття життєво необхідних для країни об’єктів

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача, на якій прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів про прикриття життєво необхідних для країни об’єктів та отримали зведення з фронту.

Про це йдеться в дописі Зеленського у Телеграм.

«Провів Ставку. Сьогодні основне питання – захист.

Була велика й детальна доповідь Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо прикриття життєво необхідних для країни об’єктів – не лише енергетичних, а й соціальних, безпекових, транспортних, забезпечення зв’язку тощо. По всіх галузях та всіма доступними нам засобами: інженерним, ППО та РЕБ. Зробив відповідні доручення та визначив терміни реалізації.»

Також, за словами Зеленського, було отримано зведення з фронту. Основні напрямки, наші дії та ймовірні дії ворога, забезпечення війська всім необхідним.

Третє питання, яке було розглянуто на Ставці  – контракти. Зокрема, Україна продовжує підсилювати власних виробників.

«У цьому напрямі працюємо, зокрема, з партнерами, щоб виготовляти озброєння в Україні іноземним коштом. Ця галузь допомагає нам вистояти зараз і має величезну експортну перспективу після перемоги. Максимально сприяємо її розвитку. Раз на тиждень буду отримувати доповідь про нові контракти за звітний період.»

оренда квартири Львів

Новини