Зеленський провів Ставку: обговорили український сценарій на 2024 рік та питання мобілізації

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський провів чергову Ставку верховного головнокомандувача, на якій обговорив всі можливі сценарії на фронті, зокрема український сценарій на 24-й рік, який дасть конкретний результат. А також питання мобілізації, які в цій сфері необхідні зміни.

Про це Зеленський повідомив у вечірньому зверненні.

«Щойно провів засідання Ставки. Командувачі з фронту та Головком доповіли щодо ситуації на передовій – усі основні напрямки. Схід – Купʼянськ, Лиман, Марʼїнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і, зокрема, наші дії в Херсонській області. Вдячний усім воїнам, які на фронті – у боях, на бойових постах. Дякую всім, хто допомагає захищати наші позиції – будує фортифікації, мінує шляхи, якими намагаються скористатися окупанти. Заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї, готуємо оновлені запити для комунікації з партнерами. Попереду – вагомий тиждень саме з погляду такої комунікації».

Президент зазначив, що була на Ставці й доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України щодо ймовірних російських дій і міжнародної ситуації наступного року. Зокрема, були проаналізовані усі можливі сценарії, однак має бути наш, український сценарій на 24-й рік.

«Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам».

Це також стосується і питань мобілізації. За словами Зеленського, усі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни – і для кожного, хто зараз у війську, – для демобілізації, – і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови.

«Це комплексні речі, які мають опрацювати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції. Я чекаю на комплексні рішення».

оренда квартири Львів

Новини