Зеленський провів виїзну Ставку у Харкові: Cитуація загалом контрольована

Фото: Зеленський, Телеграм-канал

У четвер, 16 травня, президент Володимир Зеленський провів виїзне засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому розглянули перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів, зокрема на Харківщині.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Ставка. Сьогодні – у Харкові. Заслухав розгорнуту доповідь головкома Олександра Сирського, командувачів ОСУВ «Хортиця» Юрія Содоля та ОТУ «Харків» Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців.»

Також була детально проаналізовані перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та наші, українські, можливості протидіяти російським наступальним планам.

За словами Зеленського, станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним – посилюємо наші підрозділи.

Окрім того, очільники ГУР та СЗР доповіли щодо намірів окупанта, керівник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів. Визначено план подальших дій – і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні.

«Заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Дав відповідні доручення.»

оренда квартири Львів

Новини