Зеленський прибув у Філіппіни і анонсував відкриття посольства

Фото: Зеленський, Телеграм-канал

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом у столицю Філіппін Манілу, де зустрівся з президентом країни Фердинандом Маркосом-молодшим.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Прибув до Філіппін та вперше в історії наших двосторонніх відносин зустрівся з президентом Фердинандом Маркосом-молодшим.

Вдячний Філіппінам за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, за чітку позицію щодо агресії Росії проти нашої країни, а також за підтримку важливих резолюцій ООН. Україна має намір відкрити посольство в Манілі цього року для зміцнення двосторонньої співпраці.»

За словами Зеленського, сторони також обговорили інавгураційний Глобальний саміт миру та важливість представлення на ньому країн Південно-Східної Азії. А також – двосторонню співпрацю, зокрема експорт української аграрної продукції до Філіппін.

Зеленський у суботу й неділю перебував у Сінгапурі, де провів низку зустрічей, зокрема з конгресменами США та очільником Пентагону Ллойдом Остіном, а також виступив на оборонному форумі Shangri-La.

оренда квартири Львів

Новини