Зеленський прибув до Канади

Фото ілюстративне: ОП

Президент України Володимир Зеленський прибув із неанонсованим візитом до Канади, повідомляє офіс прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Про це повідомляє офіс прем’єр-міністра Канади, пише Українська правда.

«Прем’єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що президент України Володимир Зеленський відвідає Канаду з 21 по 22 вересня. Обидва лідери продовжать тісно співпрацювати задля зміцнення зв’язків між нашими країнами та сприятимуть тому, щоб український народ міг і надалі захищати себе від жорстокого та невиправданого вторгнення Росії. Канада продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно».

Повідомляється, що в Оттаві Трюдо зустрінеться з Зеленським, щоб «підтвердити постійну військову, економічну, гуманітарну підтримку Канади та підтримку розвитку України, яка продовжує захищати себе від жорстокої російської агресії». Також вони візьмуть участь у церемонії підписання угоди, яка продовжить зміцнення економічних зв’язків між країнами.

Крім того, в Оттаві Зеленський виступить з промовою до парламенту.

Потім лідери поїдуть до Торонто, де зустрінуться з канадськими бізнес-лідерами, щоб «посилити інвестиції приватного сектору в майбутнє України».

Після цього прем’єр-міністр Трюдо і президент Зеленський візьмуть участь у заході з українсько-канадською громадою.

«Канада, разом зі своїми союзниками і партнерами, продовжуватиме стояти пліч-о-пліч з народом України стільки, скільки буде потрібно. У тісній координації ми будемо посилювати економічний тиск на режим Путіна доти, доки він не поважатиме територіальну цілісність і суверенітет України.. Канада завжди буде з Україною та українцями, які продовжують захищати свої свободу, незалежність та демократію», − наголосили в офісі Трюдо.

оренда квартири Львів

Новини