Зеленський розповів, про що говоритимуть на «Рамштайні» та про роботу на американському напрямку

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський повідомив, які теми обговорюватимуться на засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн») 26 квітня та про те, що продовжує максимально активно працювати на американському напрямку

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Готуємося до завтрашнього засідання «Рамштайну» – будемо говорити зокрема про те, як якнайшвидше подолати складнощі й проблеми, які накопичились за пів року, коли ми чекали рішень про американську підтримку.»

Президент наголосив, політично Україна вже спрацювала заради підтримки. Тепер треба, щоб спрацювали й щодо наповнення пакетів потрібною зброєю, і щодо логістики.

Також Зеленський розповів, що сьогодні продовжив максимально активно працювати на американському напрямку. Зокрема, вже говорив зі спікером Палати представників Майком Джонсоном, з лідером республіканців у Сенаті Мітчем Макконнеллом та лідером більшості Чаком Шумером. Ще матиме розмову з лідером демократів у Палаті представників Гакімом Джеффрісом.

«Тематика всіх розмов – це наша спільна сила – усіх, хто цінує людське життя й прагне зберегти наш спосіб життя, те, що об’єднує всіх нас у євроатлантичній спільноті. Говорили про Patriot, про силу наших арсеналів, про нашу політичну взаємодію. Можемо перемогти російський терор. Мусимо це зробити.»

оренда квартири Львів

Новини