Зеленський щодо дій РФ навесні та влітку: окупант спробує наступати, будемо відповідати

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський під час засідання Ставки верховного головнокомандуючого заслухав доповіді зовнішньої та військової розвідок щодо військових дій РФ навесні і влітку.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Дві важливі доповіді розвідок – керівника Служби зовнішньої розвідки Іващенка та керівника ГУР Буданова – щодо російських дій навесні та влітку. Того, до чого ми повинні бути готовими – у всіх форматах можливих ворожих дій. Очевидно, що божевілля в Кремлі досі сильне, окупант спробує посилити штурмові дії, наступальні. Будемо відповідати.»

Також, за словами Зеленського, була доповідь головнокомандувача Олександра Сирського. Щодо тих напрямків, де найбільш гаряче. Окрема увага – боям за Часів Яр, боям на Покровському напрямку, на Куп’янському.

Окрім того, міністр оборони Рустем Умєров доповів щодо реалізації контрактів на постачання снарядів і дронів, а також РЕБ.

Президент повідомив, що була сьогодні на Ставці окрема й детальна розмова про застосування РЕБ, про захист критичної інфраструктури. Це стосується, зокрема, енергетики – того, що захищене, і того, що було, на жаль, захищене недостатньо. Будуть відповідні висновки.

«Розібрали необхідні дії з відновлення генерації та ключових енергообʼєктів.»

оренда квартири Львів

Новини