Зеленський: Сьогодні Путін знову розмовляв сам із собою. Хвора й цинічна істота

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський відкинув звинувачення російського диктатора Владіміра Путіна у причетності до теракту у Підмосков’ї та назвав його «хворою і цинічною істотою».

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Сьогодні Путін знову розмовляв сам із собою, і це знову транслювали по телебаченню. Знову звинувачує Україну. Хвора й цинічна істота. Всі в нього терористи, окрім нього самого, хоча терором уже два десятиліття живиться саме він. Саме він – найбільше вікно для терору. Він та його спецслужби. І коли його не стане, запит на терор і насильство щезне разом із ним, бо це його запит. Нічий більше».

Президент також розповів, що протягом дня він заслухав доповіді військових, розвідки, Служби безпеки України. Та – головкома Олекандра Сирський, керівника ГУР Кирила Буданова, міністра оборони України Рустема Умєрова.

«Ґрунтовні розмови. Про те, як і надалі зменшувати російський терористичний потенціал. Ми чітко плануємо наші дії».

За словами Зеленського, була також доповідь керівника зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка щодо наявних загроз. Був і звичний уже щотижневий звіт керівника Служби безпеки Василя Малюка про роботу СБУ за минулий тиждень і погодження завдань на цей час.

оренда квартири Львів

Новини