Зеленський: Ситуація на фронті набагато краща, ніж була протягом зими

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський, говорячи про нинішню ситуацію на фронті, заявив, що ситуація набагато краща, ніж була протягом зими.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю французькому новинному медіа BFMTV, пише Українська правда.  

Видання наводить цитати Зеленського про стан справ на фронті. 19 лютого у своєму зверненні він заявив, що українська армія перебуває у «надзвичайно важкій ситуації на кількох частинах фронту».

Тепер же Зеленський оцінює ситуацію більш позитивно. «Ситуація набагато краща, ніж була протягом останніх трьох місяців», – цитує президента видання.

«Ми мали труднощі через брак артилерійських боєприпасів, повітряну блокаду, російську далекобійну зброю і високу щільність російських безпілотників».

Також Зеленський сказав, що «наступ Росії зупинено», а її армія «втрачає велику кількість своїх життєво важливих сил». Проте за його словами, ситуація може змінитися через «місяць або тиждень», якщо українська армія не отримає достатньої підтримки.

Коментуючи захоплення Авдіївки, Зеленський заявив, що російська армія не захопила місто, а просто повністю його зруйнувала.

Нагадаємо, під час пресконференції в кінці лютого 2024 року Зеленський заявив, що березень-квітень будуть складними для України, а також повідомив, що Росія готує наступ на кінець травня або на початок літа.

оренда квартири Львів

Новини