Зеленський: Те, що сталося в Харкові, – це слабкість світу

Фото: Зеленський, Фейбук

Україна досі позбавлена достатнього захисту ППО та надійної можливості знищувати пускові установки терористів саме там, де вони розташовані, – поблизу наших кордонів. І це слабкість – не наша слабкість, а світу

Таким чином відреагував президент Володимир Зеленський на удар російських терористів по Харкову, внаслідок чого загинуло 6 людей.

«Надзвичайно жорстока російська атака проти Харкова й Люботина – за попередніми даними, одразу 15 ракет. На жаль, є вбиті та постраждалі. Екстрені служби вже на місцях влучань, і кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога.»

Президент наголосив, російські терористи користуються тим, що Україна досі позбавлена достатнього захисту ППО та надійної можливості знищувати пускові установки терористів саме там, де вони розташовані, – поблизу наших кордонів.

«І це слабкість – не наша слабкість, а світу, який уже третій рік не наважується поводитися з терористами саме так, як вони на це заслуговують.»

Зеленський зазначив, терор усюди повинен програвати – у будь-яких умовах, на будь-якому континенті.

«І це наш спільний обов’язок – усіх у світі, хто має змогу захищати життя від терору. Україна робить усе, що може. Дякую кожному, хто нам допомагає. Але потрібно більше рішучості. І саме від лідерів світу.»

оренда квартири Львів

Новини