Зеленський у Бучі: У цієї війни – глобальне значення

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський у другу річницю звільнення Київщини від російських окупантів ушанував пам’ять українців, убитих під час окупації Бучанської громади.

Про це йдеться у повідомленні Зеленського у соцмережах.

Президент наголосив, у цієї війни – глобальне значення. Це війна за право на існування для нашої держави та водночас за право на життя для кожної людини. За гідність для нашого народу і для кожного народу, який прагне своєї долі. Це війна за те, щоб ніхто не смів ставати звіром по відношенню до інших.

«І вбиті окупантами наші люди, чиї тіла лежали на вулицях Бучі, були свідченнями, що нікому у світі не можна залишатись осторонь цієї битви. Бо саме тут, в Україні, захищаючи наших людей, наше життя, нашу державу, людяність перемагає.

Щоб розпочинати такі агресії проти інших, Росія спочатку знищила в собі мораль та зробила насильство й ненависть своєю ідеологією. Такі системи не зупиняються просто так. Сила їх зупиняє. Єдність їх зупиняє. Рішучість та розуміння – що саме вони хочуть знищити.»

Зеленський подякував усім у світі, хто допомагає Україні: «Слава нашому міцному народу, воїнам нашим! Слава всім, хто захищає людяність та життя! Слава Україні!»

оренда квартири Львів

Новини