Зеленський у Давосі зустрівся з Блінкеном та Салліваном

Скрін з відео: Володимир Зеленський, Твіттер

Президент України Володимир Зеленський у Давосі зустрівся із держсекретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном та радником президента США з питань нацбезпеки Джейком Салліваном.

Про це Зеленський повідомив у Твіттер.

Зокрема, він подякував Сполученим Штатам, президенту Байдену, Конгресу та американському народу за непохитну підтримку та лідерство у підтримці України.

«Ми розраховуємо на подальшу підтримку США, яка є важливою для нашої країни».

Президент України поінформував держсекретаря Блінкена та радника президента США Джейка Саллівана про поточну бойову обстановку, основні завдання для Збройних сил України цього року та засоби, необхідні для їх виконання.

Сторони говорили також про подальше оборонне співробітництво між Україною та США, з особливим наголосом на протиповітряну оборону та засоби дальньої дії.

Зеленський, Блінкен та Салліван окремо обговорили збільшення міжнародних інвестицій в Україну, зокрема в оборонне виробництво, підкреслили, що розширення оборонного співробітництва та спільного виробництва збільшить самозабезпеченість України, одночасно зменшуючи її залежність від іноземної військової та фінансової допомоги.

оренда квартири Львів

Новини