Зеленський: Україна не братиме участі в саміті G20, якщо там буде Путін

Фото ілюстративне: Радіо Свобода

Президент Володимир Зеленський наголошує, що його позиція залишається незмінною, і Україна не братиме участі у саміті Великої двадцятки на Балі, якщо там буде президент Російської Федерації Володимир Путін.

Про це він заявив на спільній з президентом Греції Катериною Сакелларопулу брифінгу в Києві, повідомляє Укрінформ.

«Не слідкую за участю інших в саміті «Двадцятки». Позиція моя особиста і позиція України була в тому, що якщо лідер Російської Федерації буде брати участь, то Україна не буде брати. Подивимось, як буде в майбутньому», – зазначив глава держави.

Зеленський нагадав, що цього дня мав телефонну розмову з президентом Індонезії, а до цього відбулося кілька розмов та візит індонезійського лідера в Україну навесні.

«У будь-якому випадку, ми сьогодні були знову запрошені. Ще раз подивимося – тут кілька днів залишилося», – сказав президент.

Як повідомлялося, президент Греції Катерина Сакелларопулу та міністр оборони Нікос Панайотопулос 3 листопада перебувають з візитом у Києві.

Президент Володимир Зеленський у четвер у телефонній розмові з президентом Індонезії Джоко Відодо обговорив важливість продовження дії зернової ініціативи.

15–16 листопада 2022 року в Індонезії на острові Балі заплановано проведення саміту G20, куди також запрошено главу Української держави. МЗС України вимагає виключення Росії з G20.

Новини