Зеленський: Україні потрібні без затримок усі затвердженні партнерами пакети допомоги

Фото: ОП

Україна вдячна за усі затверджені нашими партнерами пакети, але вони нам потрібні повністю й на полі бою – без затримок. Зокрема, і те, про що ми домовлялися з президентом Байденом, було реалізовано.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Сьогодні я заслухав доповідь Головкома Сирського та міністра оборони України Умєрова щодо забезпечення наших сил, постачання від партнерів. Головком та міністр доповіли також про свої контакти з партнерами, і наші очікування. Ми вдячні за затверджені пакети, але вони нам потрібні повністю й на полі бою – без затримок. І щоб усе те, про що ми домовлялися з президентом Байденом, було реалізовано.»

Президент наголосив, Україна потребує необхідних сил і засобів, щоб знищувати носії бомб, зокрема російську бойову авіацію, яка б’є по українських міста, зокрема по Харкову.

Він подякував усім партнерам, США за сильне рішення, яке допомогло нам стабілізувати ситуацію в прикордонні Харківщини, – Україна отримала змогу знищувати російські ракетні пускові установки поблизу кордону та скупчення російських окупантів. Однак такі рішення потрібно продовжувати.

«Значне зниження російського ракетного терору проти Харкова та області доводить, що це абсолютно реально – убезпечити наші міста й наші громади від російських бомб. Тому сучасні системи ППО для України – «петріоти», і прискорення тренування наших пілотів для F-16, і, що особливо важливо, достатня далекобійність нашої зброї – це те, що справді необхідно. Необхідно для захисту життя – і виключно для цього.»

оренда квартири Львів

Новини