Зеленський: Україні потрібно мінімум 7 систем Patriot і вони є в партнерів

Фото: ОП

Україні потрібні мінімум сім систем Patriot і вони є у партнерів. І потрібно не втратити час – треба дати необхідний Росії сигнал рішучості.

Про це повідомив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

«Звичайно, я дякую всім партнерам, які вже допомогли нам з ППО: зараз кожна система для захисту неба, кожна протиракета – це буквально захист життя. І важливо, щоб усі нові домовленості з партнерами, які вже є на посилення нашої ППО, важливо, щоб кожна ініціатива друзів України допомогти, зокрема, з пошуком і постачанням «петріотів», – щоб усе це спрацювало якнайшвидше. Сім систем потрібні Україні – і це мінімум. Ці «петріоти» є в партнерів.

Російські терористи бачать, що в партнерів, на жаль, немає зараз для Європи такої ж рішучості в захисті від терору, яку вони продемонстрували на Близькому Сході. Але все ж є можливість надати необхідну кількість та якість систем ППО. Треба не втратити час – треба дати необхідний сигнал рішучості.»

Зеленський нагадав, що сьогодні вранці ворог завдав ще один масований удар по Україні. Основною мішенню 34 російських ракет різних типів стала енергетика, різні об’єкти галузі: і електроенергетика, і об’єкти для транзиту газу. Саме ті газові об’єкти, від яких залежить, зокрема, безпека постачання в Євросоюз.

«Частину ракет сьогодні вдалося збити, і я вдячний кожному нашому воїну, який був дійсно влучним і вчасно реагував. Траєкторії ракет і сам характер удару були прораховані російськими терористами так, щоб якнайбільше ускладнити роботу нашої ППО. Кожна збита сьогодні ракета – це вагомий результат.»

оренда квартири Львів

Новини