Зеленський: Українська оборонна промисловість уперше видасть у квітні 10 САУ «Богдана»

Фото: АрміяInform

Українська оборонна промисловість цього місяця уперше видасть 10 самохідних установок «Богдана», у травні й далі – ще більше.

Про це йдеться у щоденному звіті про безпекову ситуацію в Україні, яку оприлюднив президент Володимир Зеленський.

«Частка власного виробництва постійно зростає. Держава укладає з нашими підприємствами серйозні, тривалі контракти, які дають прогнозованість, можливість набирати людей і залучати інвестиції. Вже цього місяця наша промисловість уперше видає 10 «Богдана», у травні й далі – ще більше.»

Також президент розповів про доповідь головкома Олександра Сирського щодо поточної ситуації на полі бою та результатів удару по російських об’єктах у Криму.

За його словами, окупанти зазнали болісних втрат. Також, за доповідями розвідок, після наших дій у Чорному морі Росія переміщує кораблі, зокрема носії «Калібрів», на Каспій.

Окрім того, МВС доповіло про завершення пошуково-рятувальної операції в Чернігові та ліквідацію наслідків нічного обстрілу безпілотниками.

«Також було важливе обговорення методів боротьби з російським пропагандистським телевізійним сигналом у прикордонних регіонах. Складне технічне завдання, але є власні розробки, які можуть із ним впоратися.»

оренда квартири Львів

Новини