Зеленський вніс у Раду законопроєкт про множинне громадянство

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну раду законопроєкт про множинне громадянство, який дасть змогу отримати наше громадянство усім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу, окрім Росії, а також іноземним добровольцям.

Про це Зеленський повідомив у своєму зверненні з нагоди Дня соборності.

«Сьогодні я вношу у Верховну Раду України ключовий законопроєкт, який дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства.

І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора».

Зеленський уточнив, йдеться про усіх, хто в періоди різних хвиль еміграції вимушено залишив рідну землю, опинившись у Європі, США, Канаді, країнах Азії, Латинської Америки. Всі, хто допомагає нам попри сотні й тисячі кілометрів від рідної землі.

А також іноземних добровольців, які стали на захист України, хто воює за свободу нашої країни, як за рідну Батьківщину.

«Для всіх, хто зможе відчути, що бути в Україні означає бути вдома. Не туристами, а громадянами. Великої, соборної, єдиної України.

За свободу якої ми боремося. Б’ємося за право бути українцями. І відповідне рішення – один з елементів такої свободи, одна з можливостей реалізації такого права. Права бути українцем».

Президент Зеленський також повідомив, що задля соборності прав і свобод, правди про українців і нашу історію підписав нині указ «Про історично населені українцями території Російської Федерації». Зокрема, у ньому йдеться про повернення правди про історичне минуле заради українського майбутнього.

оренда квартири Львів

Новини