Зеленський з неоголошеним візитом прибув до Саудівської Аравії

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський прибув з візитом до Саудівської Аравії, де зустрівся зі спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

«Літак із Зеленським приземлився в місті Джидда на узбережжі Червоного моря, де його зустрічали саудівські посадовці, зокрема радник з питань національної безпеки та посол у Києві» – повідомляє AFP із посланням на місцеві державні ЗМІ.

«Змістовна та енергійна зустріч із Його Королівською Високістю Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

Обговорили двосторонні відносини України та Саудівської Аравії, відзначили хорошу динаміку виконання наших попередніх домовленостей, результативну співпрацю команд. Продовжуватимемо це»розповів у соцмережах президент Володимир Зеленський.

Він додав, що сторони також обговорили підготовку до першого, інавгураційного Глобального саміту миру, його очікувані результати та їхню можливу імплементацію, наближення справжнього миру для України.

«Обмінялися поглядами на міжнародну ситуацію та перспективи її розвитку. Україна вдячна Саудівській Аравії за підтримку. Цінуємо прагнення Його Королівської Високості допомогти у швидшому відновленні миру.»

оренда квартири Львів

Новини