Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо планів РФ проти інших народів

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь керівника Головного управління розвідки МО України Кирила Буданова, зокрема, про військові плани Росії в тому числі і щодо «інших народів».

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Також на окремій доповіді був керівник ГУР Буданов. Кілька питань. Передусім військові плани Росії. Не лише проти нашої держави – проти інших народів теж. Спільне завдання світу зараз – збити цю хвору путінську фантазію, що в нього нібито є час для продовження війни. Можливо, він посилить мобілізацію – після імітації «виборів» зараз у березні. Мобілізацію росіян. Але мобілізацію ресурсів і фінансів, залишків російських зв’язків зі світом ми маємо обмежити ще більше, ще жорсткіше. І кожен, хто цінує життя свого народу, має цим займатися – кожен лідер. Дякую всім, хто допомагає».

Окрім того, Зеленський заслухав окрему доповідь головнокомандувача Оелксандра Сирського та міністра оборони Рустема Умєрова. Зокрема, щодо поточної ситуації на фронті і ланування наших дій. Також обговорили підготовку до наступного засідання у форматі «Рамштайн» та ключові акценти нашої комунікації з партнерами щодо зброї та снарядів.

оренда квартири Львів

Новини