Зеленський заслухав доповідь Сирського: найбільш важко на Донеччині, у Рижівці – ворога немає

Фото ілюстративне: Суспільне

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про ситуацію на всіх напрямках. Зокрема, найбільш важко зараз на Донеччиі. Стосовно прапора РФ у селі Рижівка, на Сумщині, то це була операція пропагандистського характеру, ворога там немає.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

«Почав день із доповіді головкома – з подробицями по всіх напрямках.

Сумщина: наші сили повністю контролюють ситуацію. Продовжується активність російських диверсійних груп. Їх знищують. І будуть знищувати.

Що стосується села Рижівка, окупант спробував реалізувати там операцію пропагандистського характеру. Станом на ранок російський прапор у селі знищено, присутності окупанта немає.»

За словами президента, на Харківщині тривають наші контрударні дії. Є інформація, які кроки планує ворог та яку передислокацію проводить. Буде відповідь.

На Донеччині найбільш важко. Сили оборони України роблять усе для стабілізації та захисту наших позицій.

Південні напрямки: ситуація загалом без змін. ЗСУ посилюють позиції.

Зеленський подякував усім військовим, які зараз у боях та на бойових постах реалізовують завдання України у цій війні, адже цей тиждень надзвичайно важливий для українських міжнародних позицій.

«Дипломатія, щоб досягати необхідних результатів, завжди повинна спиратися на ефективну силу. Саме тому зараз маємо вистояти проти будь-яких російських ударів та провокацій на фронті й у прикордонні. І маємо завдавати окупанту саме таких втрат, які наближають нашу українську перемогу на всіх рівнях.»

оренда квартири Львів

Новини