Зеленський збирав Ставку, розглянули п’ять питань

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський 2 лютого провів засідання Ставки, на якому обговорили українське виробництво дронів та снарядів, ситуацію на фронті, будівництво фортифікаційних споруд, а також фізичний захист енергетики.

Про це Зеленський повідомив в Телеграм.

«Провів засідання Ставки. Сьогодні пʼять питань.

Перше – українське виробництво дронів.

План на 2024 рік. Збільшено контракти. Спланували додатковий бюджет саме на дрони і забезпечимо його виконання.

Доповіді – віцепремʼєр-міністр Федоров та міністр оборони Умєров.

Загалом на цей рік більше 90% дронів на фронті – це вітчизняне виробництво. Дякую кожній українській компанії, яка працює заради такої нашої сили. Дякую кожному, хто тренує операторів дронів. Дякую кожному волонтеру, який допомагає».

За словами президента, другим питання було виробництво та імпорт снарядів.

«Теж збільшуємо контракти. І пришвидшуємо виробників. Доповідь – міністр оборони. Дякую всім, хто працює 24/7 на виробництвах».

А третім – ситуація на фронті. Всі ключові напрямки, особливо складно зараз в Авдіївці. Тут доповідали головком Залужний та командувачі за напрямками – Москальов, Cирський.

Четверте питання – фортифікації. Нарощування фортифікаційних споруд. Доповідь премʼєр-міністра Шмигаля щодо фінансування. Доповідь міністра оборони щодо термінів виконання завдань.

І п’яте питання на Ставці – енергетика.Відновлення після російських ударів, фізичний захист енергетики, наші системні кроки.

«Детальні доповіді. Уряд – Шмигаль, Кубраков. Енергокомпанії – Чернишов, Кудрицький.

Проходимо цей опалювальний сезон стабільно».

оренда квартири Львів

Новини